Jak to jest nawiązać relację z Polskimi kobietami

W październiku minie 13 lat odtąd wylądowałem w Polsce. Nie mogę uwierzyć że tyle lat mieszkam w Polsce. Obserwuję ludzi, bardzo to lubię. Więc trochę tych obserwacji o Polskich kobiet dzielę z wami.

Opiekuńcze są

Polskie kobiety są bardzo opiekuńcze. Miałem dużo takich sytuacji w życie gdzie, jestem na jakimś pubie, albo na wyjście firmowym, czy ze znajomymi. Jak już pora wracać do domu, jest jedna taka koleżanka która mówi daj znać jak dojedziesz do domu. Oczywiście mowa tutaj o kobiet/ koleżanek których znam, i się widujemy często. Mam wrażenie że dbają o twoje dobro. Wiedzą że nie raz można spotkać szalonych ludzi wracają nocą do domu. Więc trochę ich rozumiem. Czasem mam wrażenie, kurde czy ja jestem jakiś nie ogarnięty że wiele kobiet tak mówią, że mam dbać o sobie. Może jeszcze taka kwestia że wyglądam specyficznie. Każdym razie miłe, ale nie wiem. Już nie mam 22 lata, i umiem dbać o siebie. Mieszkam w Polsce, mam trzecie oko z tyłu głowy.

Lubią się czuć jak damy

Otwieranie drzwi dla niej, czy zawożenie od miejsca A do B, czy odbieranie jej samochodem z dworca, czy noszenia zakupy. To wszystko jest na plus. Tak powinno być w moim zdaniem. Ale ja musiałem się dojrzeć do tego wszystko. Nikt mi to nie mówił w dzieciństwie. Musiałem na własnych błędach się uczyć. To nie znaczy że w Indiach traktujemy kobiet jako niewolnicy. Nie.

W Polsce miałem sytuację gdzie byłem w markecie z dziewczyną. Torby z zakupami sama musiała pakować, i póżniej nosić. Oczywiście ja zachowałem jak by nic się nie stało. Bo nie wiedziałem! No co, pakuje torby. Co w tym dziwnego?

Pakuje pakuje, ale patrzy na mnie jakoś dziwnie. O co jej chodzi. Nie mam zielonego pojęcia o co jej chodzi. Ja stoję i gapię się na niej nie wiedząc co się dzieję. Sytuacja bardzo spięta słuchaj. Póżniej mi tłumaczyła że tak się nie robi. Była wkurzona. Musiała aż do domu nosić 5 kilogramowe zakupy.

Zazdrość ma swoje plusy

tutaj może nie ma reguły czy Polka czy nie Polka. Zazdrość, o ile jest zdrowa, jest mile wiedziana. Przynajmniej tak zauważyłem w Polsce. Jeśli zazdrościć się o niej, kiedy rozmawia z jakimś innym facetem, to znaczy że dbasz o niej. Mam wrażenie że kobiety to lubią. Ale to działa również drugą stronę. Ona też ci zazdroszczy jak rozmawiasz z koleżanką. Ale trochę mi z tym jest dziwnie. Oczywiście zdaję sobie sprawę że trzeba się trochę starać, dbać żeby ktoś inny nie wyrywał twoją dziewczynę, ale nie chorobliwie. Mam wrażenie że niektórych kobiet lubią kiedy jej facet ciągle jej trzyma za rękę i dba o niej non-stop jak królowa. Ale moje zdanie. Może jestem w błędzie.

Sam nie jestem super facetem który nie wie co jest zazdrość. Też to czuję, jak każdy inny.

Różnice kulturowe

W Polsce spotkałem 3 typu kobiet. Jedna bardzo lubi Indie i naszą kulturę i jest otwarta na związków z facetami z Indii. Druga nie patrzy skąd kto jest. Patrzy na charakter, i bardzo dobrze. Brawo. Trzeci która nie nawidzi nikogo który wygląda trochę inaczej niż normalnie, albo pochodzi z innego kraju, w tym najbardziej z tych środkowych wschodnich krajów, czy Azji. Ta trzecia ma zbyt dużo wątpliwości co do tego faceta. Bo wiedziała zbyt dużo negatywnych wiadomości albo słyszała nie dobrych rzecz o tych facetów.

Co ja rozumiem. Nie każda może ci polubić. Nie jesteś czekoladą. hihi.

Miałem raz sytuację gdzie matka dziewczyny przeprowadziła z mną wywiad, żeby się upewnić że nie zamknę dziewczynę w pokoju, albo jej nie sprzedam, jak ją zabiorę do Indii. Ja to rozumiem. Skąd mają wiedzieć że mam równo po suficie.

Trzeba połknąć dumę i do przodu. Wytłumaczyć jakoś że nie będę tak zrobił. Ale to nie każdy mnie tak traktuję, dla jasności.

Chyba tyle. Nie ma co pisać esej na temat Polskich kobiet. Znam super par mieszanych w Polsce, gdzie facet pochodzi z Indii, a ona Polka. Co prawda to wymaga talent żeby takie związki budować. To kwestia osobowości, inteligencji i chęć. Związek jak każdy inny związek.

Ale jedną bardzo cenną informację jeśli mogę dzielić. Jeśli kultura jest podobna, to bardzo łatwo jest się dogadać i być parą. Przykładowo facet który pochodzi z Brazylii, a kobieta Polka. Obie wierzących w Chrześcijaństwie. Bardzo dużo im łączy. Kultura i zwyczaje prawie taka sama. Macie oboje karnawały i inne. Co prawda istnieją różnice, ale nie takie duże. Chyba rozumiemy o co chodzi nie?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Follow

Get the latest posts delivered to your mailbox:

%d bloggers like this: