Wolność w Polsce- jak my Hindusi widzimy tę wolność

Wolność w Polsce- jak my Hindusi widzimy tę wolność

W Polsce mężczyźni i kobiety są wolni. Kobiety mogą żyć samodzielnie i nie potrzebują Mężczyźni, aby ją wspierali.

Kobiety i mężczyźni  mogą pracować i utrzymywać się w dobrym stanie. Jej życie nie zależy od tego, czy ma mężczyznę aby ją wspierać czy nie. Kobiety i mężczyźni mogą wychodzić nocą, pozostać spóźnieni, imprezować i wracać do domu pózno bez żadnych problemów. Chyba że mieszkasz w bardzo niebezpiecznej części miasta 🙂

Kobiety niezamężne w Indiach

Dla Kobiety z Indii jest to niewyobrażalne, aby przetrwać całe życie bez męża. Ciężko znaleźć kobietę, która żyje sama i nie potrzebuje kogoś aby dbać o nią lub jej chronić. Kobieta w Indiach nie jest bezpieczna. Potrzebuje ochrony przed widzami, innymi nieznajomymi. Mężczyźni w Indii są szowinistami. (Oczywiście nie jestem dumny z tego powodu, ale pamiętaj, że nie wszyscy Hindusi mężczyźni to Macho – szowiniści). W Indiach Kobietę niezamężną, która osiągnęła sukces i przetrwała do końca życia sama, jest trudne do znalezienia . Istnieją oczywiście wyjątki i można znaleźć niezależne silne kobiety w miastach metropolitalnych. Ale z czasu, i z presji rodziców ożenią się i wychodzą za mąż

Kobieta rozwódka w Indiach, nie otrzyma alimentów od swojego męża. Szanse jej przetrwania po rozwodzie są dość minimalne. Mężczyźni i kobiety po rozwodzie mają dużo trudów ze znalezieniem partnera małżeńskiego. Rodzice musieliby szukać nowego partnera i zorganizować ślubu od początku. A To kosztuje dużo pieniędzy i czasu dla rodziców. Z tego powodu wiele kobiet przebywa ze mężami, nawet jeśli istnieją przypadki przemocy domowej. W Indiach gdy kobieta jest po rozwodzie, społeczeństwo może na nią krzywo patrzeć.  Ludzie twierdzą, że kobiety się rozwodzą, ponieważ nie były skromni w małżeństwie i nie szanowały swoich mężów …itd. My uważamy ze Kobiety powinni być posłuszne wobec mężczyzn w Indiach. Mężczyźni podejmują wszystkie decyzje w domu i są lepsi od kobiet. Wiele razy rozwód nie jest opcją dla niej. Dlaczego byłaby bezdomna lub miałaby umrzeć z głodu, jeśli mogłaby mieszkać z mężem i dbać o swoje dziecko? Dla niej bycie Panną jest zbyt ryzykowne.

W Indiach Kobietę niezamężną, która osiągnęła sukces i przetrwała do końca życia sama, jest trudne do znalezienia

Miałem w szkole nauczycielkę która nie miała męża. Powiedziała ze nie potrzebuje mężczyżne w swoim życiu. Pamiętam ze była ona całkiem miłą i sympatyczną osobę. Na szczęście dużo ludzi ją akceptowali. Na kazdej część Indii to nie byłoby do akceptowania. Ona miała wykształcenie i po prostu dobrze jej się ułożyło w życiu. Dla mężczyzne znacznie łatwiej jest zostać singlem w Indiach. Może ma wiele powodów że chciał zostać singlem. Społeczeństwo nie będzie mówić, że jest nie normalnym człowiekiem .Jeśli bym miala siostrę, w porównianiu ja bym miał mniej nacisk od rodziców niz moją siostrę o wzięcia ślubu. W wieku 25,26 moje rodzice by juz sie martwili i zaczeli by ją sciskać aby wzieła ślub jak najszybciej.

Kiedyś moja  przyjaciółka zapytała mnie, czy są niezamężne kobiety w Indiach. Trwała długą pauzę i nie mogłem jej odpowiedzieć. Zauważyła natychmiast, że jest coś dziwnego i była rozbawiona z moją “myślącą twarzą”. Kobietom nie da się żyć bez męża. Moja twarz odpowiadała to wszystko. Nie byłem w stanie odpowiadać na to pytanie na ‘tak’ czy ‘nie’, bo nigdy nie pytano mnie o to w moim życiu. To było coś nienaturalnego dla mnie.

1 Comment

  1. Pan37

    14/03/2021 at 18:43

    Wychodzi na to, że w indiach nawet jak mąż ma niskie wynagrodzenie, to kobieta i tak będzie siedzieć w domu i nie będzie narzekać? U nas w polsce kobieta jest Ładna, ale okropna (nie-kochana), bo jak mąż mało zarabia, to ona mimo że opiekuje się domem, to męża będzie gonić aby wziął jeszcze pół etatu, a jak mąż JEJ zaproponuje to samo, to obrazi się i będą ciche dni (bez sekksu), wtedy mąż chodzi na miasto, żona odkrywa zdradę, jest rozwód, ona idzie do Sądu i mąż płaci na dziecko, oraz na mieszkanie, w którym nie może mieszkać, jeśli żona wystąpi o zakaz zbliżania się. Ciebie też może to spotkać -wystarczy że na horyzoncie pojawi się ktoś atrakcyjniejszy z wyglądu (i bogatszy), wtedy cyk i masz problem, aż dziecko osiągnie 26 rok życia płacisz po 300zł jemu plus za mieszkanie, aby Twoja była miała gdzie mieszkać i to obowiązek. Jak nie płacisz, to przychodzi komornik i ściąga z wynagrodzenia.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Follow

Get the latest posts delivered to your mailbox:

%d bloggers like this: