Matka Teresa – co Hindusi myślą na jej temat ?

Słowo Hindus dla Polaków oznacza wszyscy którzy pochodzą od Indii prawda. W tym jest wierzących w Hinduizmie, czyli większość, ponad 70 procent ludności kraju. około 20 procent Muzułmanów, i reszta Chrześcijanie, Sikhowie i Buddyści i inne mniejszości.

Ja nie jestem Chrześcijaninem, więc powiem co większości Hindusi myślą na temat Pani Matki Teresy.

Moja opinia na jej temat nie jest pozytywna. Więc jeśli przeszkadza ci że mam mieszany uczucie na temat Pani matki Teresy, zachęcam nie czytać dalej. Wiele raz przemyślałem pisać czy ten post czy nie, ale musiałem w końcu.

jeśli ktoś by krytykował Hinduskich bogów, albo wyśmiewał naszą wiarę, to bym źle się czuł. Nie krytykuję waszych bogów, ani religii, ale tylko Pani Matki Teresy.

W 1952 roku Matka Teresa z Kalkuty otworzyła swój pierwszy dom dla umierających w miejscu udostępnionym przez miasto Kalkuta, w stanie Zachodni Bengal, po angielsku West Bengal. Zanim powiem więcej na temat Pani matki Teresy, robię szybką dygresję czemu ona się tam znalazła w ogóle. To jest temat na osobny wpis, ale szybko powiem. Minuta maks.

Indie został niepodległość od Anglików w roku 1947, i partia Indian National Congress rządził nasz kraj przez kolejne 54 lat. Mahatma Gandhi był członkiem Indian National Congress, od teraz INC. INC bardzo lubił Anglików, i za wszelką cenę chciał przejąć nasz kraj od nich. pocałowali d*** Anglików każdą możliwą okazję, w różnych sytuacjach nawet stawiali przeciwko Indie, wszystko po to aby przejąć kraj od nich i wygrać wybory.  INC robił nam wiele krzywd. To w innym wpisie powiem. Każdym razie była taka Pani Indira Gandhi, jedyną kobietą sprawującą funkcję premiera w naszej historii. Jej najstarszy syn Rajiv Gandhi, po odejściu mamy, został i premierem naszego kraju. On się zakochał w takiej Włoszce o nazwie Antonio Maino, również znany jako Sonia Gandhi. Rajiv również został mordowany jak jego mama Indira Gandhi. Ale jak może taka Włoszka zostać premierem naszego kraju w takiej sytuacji tak? Więc została w Indiach i była nominowana jako szefowa partii INC, ale nie może być premierem, ponieważ jest Włoszką. Przez następne kilka lat premierzy w naszym kraju byli różni rodowici Hindusi, ale ta Pani Włoszka Antonio Maino, à la Sonia Gandhi za kurtynami kierowała im, co mają zrobić, jakie decyzję mają podjąć itd. Zrozumiecie to?! Włoszka która nie ma nic wspólnego z naszym krajem, nawet nie zna naszą historie dobrze prawie, rządziła nasz kraj przez kilka dekad. Tylko w Indiach to jest możliwe.

Jak to ona jest Włoszką, i jest blisko Watykanu, otworzył cały kraj dla misjonarzy. Przez następne kilka lat misjonarzy przyjechali z Włoch, USA, Kanady, Litwy, założyli szkoły, i kościele, fundację, stowarzyszenie. Była wolna amerykanka. Miliony Hindusi zostali konwertowani na Chrześcijaństwo. Na to my mówimy Rice converts. Rice czyli ryż, i converts czyli tych którzy zostali konwertowani. Ludzie zostali konwertowani za worek ryżu. Misjonarzy sami na to mówią oni przeszli na Chrześcijaństwo z powodów materialnych, a nie przez wiary w Jezusie.

A no i ten sposób Pani Matka Teresa i również została zapraszana do Indii. Ona założyła swoją siedzibę w Zachodni Bengal, taki stan w Indiach. Jedna z najbardziej lewackich województw w Indiach. Dla umierających się dzieci otwierała siedzibę. Wiele razy na siłę bez zgody rodziców zmieniono wiarę tych dzieci na Chrześcijaństwo. Aborcja była zakazana, i antykoncepcja również. Wiecie to było jak tykająca bomba. Ona zakazała aborcję i była przeciwko antykoncepcji, bo wiadomo była bardzo wierząca i praktykowała ortodoksyjną Chrześcijaństwa, gdzie wiele takich praktyk są zakazane.

Pani Matka Teresa zaleciła ciężko chorujących dzieci nie brać leków, i cierpieć w swoim ciężkim stanie, tak samo, jak Jezus się cierpiał jak był przybity do krzyża. Św. Matka Teresa dostała multum pieniędzy od Watykanu czy od innych NGO z całego świata. Wiadomo jak rządzi Sonia Gandhi która jest Chrześcijanką, rząd nie zwrócił uwagi co zrobili z tymi pieniędzmi, czy wykorzystali to do budowy szpitale czy kliniki tak jak obiecywali, czy do propagowania Chrześcijaństwa. Nie wiem czy wiecie, takie działanie misjonarskie nie są legalne u nas. Jeszcze jak to jest fundowane przez obce Państwa i organizacje. Można pójść do więzienie za to. Tak powinno być uważam.

A co do higieny w tych szpitalach, to nawet nie wspomnę. dzieci żyjących się własnym gównie itd. Nędza.

Wiem że wiele Polacy czy zachodni turyści przyjechali jej odwiedzić w latach 70, i nawet do dzisiaj przyjeżdżają turyści z zachodu, odwiedzić jej grób w Kalkucie.

Wiem że dla was jest ona święta, ale dla mnie jest okropną postacią. Wiele ludzie myślą że wy Hindusi jesteście biedni, nie kulturalni, ignoranci. Jecie szczurów i bóg wie co. Poznajcie Jezusa, i poznajcie trochę kultury, i w końcu zacznijcie rozwijać jako Naród.

To tak nie jest. My mieliśmy krwawą Historię, tak samo jak wy Polacy. Anglicy, Persowie, Portugalczycy, i Francuzi, prawie wszyscy nas kolonizowali. Ile ludzie zginęli, zostali torturowani przez różnych kolonizatorów. 5 razy czy 10 razy Więcej niż Żydów którzy zmarli podczas drugiej wojny w obozach w Europie. Nawet nie jest to udokumentowane ile ludzi zginęli w czasie kolonizacji poprzez Anglików. Nikt u nas nie liczył. A do tego jeszcze w ostatnim stuleciu populacja nam strasznie wzrosła. Nie wiem czy wiecie, ale w 1800 r. nasza populacja była 169 milion. Teraz miliard 300 milion prawie.

To nie jest tak że nie lubię Chrześcijaństwo. Lubię. Ale jeśli ktoś otworzy całą granicę i misjonarzy mogą robić co chcą w imieniu pomóc społeczną, czy różne inne kłamstwa, to, to mi się nie podoba.

Jak byście czuli jeśli w Polsce nagle przyjechali tysiące ludzi wierzących w Islamie, albo w Hinduizmie i konwertowali was wszystkich na siłę, używając różne chamskie metody, i zmienili wasz kraj i środowisko w nierozpoznawalny sposób? Jak byście czuli jeszcze, jak by wasz rząd uczestniczył w tym wszystkim, bo mają swój własny interes?

Religie Indyjskie taki jak Hinduizm, czy Buddyzm czy Sikhizm są bardzo stare i to jest więcej niż religia. To jest między innymi sposób bycia, istnienia. To jest styl życia. rozpowszechnianie swoją wiarę czy religię nie istnieje w Hinduizmie, czy Buddyzmie czy w Sikhizmie. Islam i Chrześcijaństwo ma to w sobie, i jeśli oni agresywnie promują swoją religię, to szkodzi naszą kulturę, i równowagę naszej cywilizacji.

Więc tyle. Teraz misjonarzy nie mogę pracować u nas tak jak kiedyś. Stowarzyszenia nie mogą dostać pieniędzy od zachodu tak jak kiedyś. Wszystko jest kontrolowane.

Pani Antonio Maino/ Sonia Gandhi nie może już zapraszać tych misjonarzy. Ci ludzi którzy zostali konwertowani są dalej Chrześcijanami, i niech będzie. Niech żyją dobrze. A część nawet wrócili do poprzedniej wiary, czyli Hinduizm.

2 komentarze

 1. XYZ

  07/12/2021 at 18:35

  Bardzo potrzebny wpis i oby więcej takich.
  Kiedyś oglądałam dokument o Matce Teresie, i to co ona robiła, odmawianie leczenia ludziom,
  znęcanie się nad ludźmi obłożnie chorymi, robienie zbiórek mimo że jej instytucja posiadała bardzo dużo pieniędzy a jakoś te pieniądze nie zostały użyte na to co powinno być, zmiana religii prawie siła na chrześcijaństwo. I taka kobietę uznano za święta, to jest wstyd

 2. Ewelina

  13/01/2022 at 10:05

  Hej . Jestem.wierzącą biblijnie chrześcijanką podąrzam za Jezusem i myślę że on nie postępował by jak ” bohaterka” Twojego wpisu ..dziękuję że się podzieliłeś tym .Uważam że takich głosów powinno być więcej . Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie ❤️

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Follow

Get the latest posts delivered to your mailbox:

%d bloggers like this: